'כולנו מלווים' קורס בהנחיית רפי שגב

רבים מאיתנו מצאו את עצמנו, או מניחים שנמצא את עצמנו, בסיטואציה שבה נדרש ללוות בן/בת משפחה, חבר/ה קרוב/ה או אדם אחר במהלך מחלה קשה, משבר אישי או מצב מאתגר אחר.

איך אנחנו מתמקמים במצבים האלו? מה נדרש מאתנו? איך אנחנו "שומרים" על עצמנו? במה שונה אותו ליווי מכל עזרה אחרת שאנחנו מגישים לקרובים שבמצוקה?

בשמונת המפגשים של הקורס הקרוב נדון באמנות הליווי מנקודת המבט האישית. בין אם זה הליווי של הורים מבוגרים, של בני זוג, ילדים, חברים או אנשים אחרים – ננסה להבין מה משותף לכל המסעות האלו, מה האתגרים, הרגישויות והמוקשים המתחבאים מעבר לרצון ולכוונות הטובות.

הקורס ישלב הרבה מהחכמה המשותפת שרכשנו בשנות הפעילות של שותפים למסע, יחד עם הניסיון האישי של המשתתפים, תרגולים ולימודים מתוך המסורת הבודהיסטית, והרבה התבוננות וחקירה.

על המורה

מתרגל בדרך הבודהיסטית, מנהל את "שותפים למסע" – תכנית להכשרת מלווים למתמודדים עם מחלות קשות ומלווה אנשים המתמודדים עם מחלות קשות ועם מכאובי החיים.

אין צורך בניסיון קודם, בלימוד או בתרגול – רק באומץ ובסקרנות להישיר מבט אל המצבים הפחות נוחים של החיים, ובלב טוב שרוצה להיות שם בשביל מי שזקוק לנוכחות האוהבת שלנו.

שמונה מפגשים ב-ZOOM, בימי חמישי בערב, מ-19:00 עד 21:30

מפגש ראשון 11 למרץ 2021

עלות: 750 ש"ח

בתקופה מאתגרת זו, מי שמתקשה לשלם סכום זה, אפשר בלב פתוח ליצור קשר במייל info@shutafimlamasa.com

ולבדוק אפשרויות נוספות.

להרשמה > https://bit.ly/ShutafimBeinTipul

%D7%A2%D7%95%D7%AA%D7%A7%20%D7%A9%D7%9C%
קהילת 'שותפים למסע'

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילת 'שותפים למסע' ולקחת חלק בפעילויות השונות של העמותה.

במסגרת פעילות העמותה מתקיימים אירועים, מפגשי דהרמה, מפגשים קולנועיים, קורסים ופעילויות נוספות.

ההצטרפות לקהילה חופשית לכל אדם וניתן להסיר את עצמכם מהדיוור בכל עת.